Akçakoca’da Kanalizasyon Alt Yapı Projeleri Hazırlanıyor
Yayınlanma:
Akçakoca'da İller Bankası tarafından ihale edilerek Onay Su Mühendislik Müşavirliği Limited Şirketi tarafından yapılan kanalizasyon altyapı proje hazırlaması...
Akçakoca'da kanalizasyon sorunu yaşanmayacak.
Akçakoca'da İller Bankası tarafından ihale edilerek Onay Su Mühendislik Müşavirliği Limited Şirketi tarafından yapılan kanalizasyon altyapı proje hazırlaması saha çalışmalarına başlandı. 180 günlük süre içerisinde 2051 yılının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şehir kanalizasyon altyapı projeleri Akçakoca Belediyesine teslim edilecek. Proje çalışmalarının tamamlanması sonrası ihtiyaç görülen bölgelerde yeni projelere uygun yenileme çalışmaları yapılacağı belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.