Alpagu Yöneticilerinden Başkan Atabay’a Teşekkür Şilti..

Alpagu Yöneticilerinden Başkan Atabay’a Teşekkür Şilti..
Alpagu Federasyonu Genel Başkan yardımcısı Ferhat Aydın ile Didim'de Alpagu kurs eğitmeni Özlem Yılmaz Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay'ı ziyaret...
Alpagu Federasyonu Genel Başkan yardımcısı Ferhat Aydın ile Didim'de Alpagu kurs eğitmeni Özlem Yılmaz Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay'ı ziyaret etti. Ziyarette Aydın, Başkan Atabay'a katkıları için şilt verdi.

Alpagu Federasyonu Genel Başkan yardımcısı Ferhat Aydın ile Didim'de Alpagu kurs eğitmeni Özlem Yılmaz Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Genel başkan yardımcısı Ferhat Aydın Alpagu'nun Türk ata sporu olduğunu ve 2014 yılında Federasyon düzeyine geldiğini belirterek Didim'de çalışmalarına başladığını söyledi. Türkiye'de il ve ilçelerde temsilciler düzeyinde çalışmalar sürdüğünü belirten Aydın Didim'de eğitmen Özlem Yılmaz'ın, Halk Eğitim Merkezi bünyesinde özel bir salonda ücretsiz olarak bu kursu verdiğini söyledi.

Eğitmen Özlem Yılmaz ise Didim Halk Eğitim merkezinin açmış olduğu kurslar kapsamında Alpagu kursunu özel bir salonda verdiğini ve Didim'de de ilginin olduğunu belirterek 3 yıldır bu sporla uğraştığını söyledi. Yılmaz kursun ücretsiz olduğunu ve her yaştan insanın bu kursa katılabileceğini belirtti.

Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise Didim'de ata sporlarına yönelik bu tür çalışmaların olmasını önemsediklerini belirterek Alpagu Federasyonu Genel Başkan yardımcısı Ferhat Aydın iler Eğitmen Özlem Yılmaz'a ziyaretleri için teşekkür etti. Genel Başkan yardımcısı Aydın ise belediyenin gösterdikleri ilgiden dolayı Başkan Atabay bir şilt verdi.

Alpagu Yöneticilerinden Başkan Atabay’a Teşekkür Şilti..

Alpagu Yöneticilerinden Başkan Atabay’a Teşekkür Şilti..

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.