Başkan Yemenici Terör Saldırısını Kınadı
Belediye Başkanı Yemenici mesajında "Şehit kanları ile sulanan bu mübarek vatan topraklarında bir büyük ruha sahip olunduğunu bilmeyen bir takım dış düşmanlarla onların içteki uzantıları birlerce yıllık birlikteliğin nakış gibi işlendiği ülkemizi bölme ve parçalama gibi emellerine asla ulaşamayacaklardır. Türk Milletinin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet güçleri, her türlü terörist unsurlarla dün olduğu gibi bugün ve yarında aynı dik duruş ve kararlılık içerisinde mücadelesini sonuna kadar sürdürecektir. Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Başkentimizi hedef alarak 28 vatandaşımızın ölümüne, 61 vatandaşımızın da yaralanmasına sebep olan hain terör saldırısında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır; yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.