Görme Engelli Akduman’dan Başkan Karaçoban’a Teşekkür
Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Gökhan Karaçoban, görme engelli İpek Akduman'ı kapıda karşıladı. Kestane Deresi mahallesinde dünyaya geldiğini dile getiren İpek Akduman, "Bana bu yaşımda, bu denli onur verici hizmeti sağlayan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Okuduğum okula sarı yol bandı oluşturan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'a minnet duygularımı sunuyorum. Kelimelerin bir kifayeti var mı bilemem ama bana yapılmış olan özel bir hizmet olmasından dolay çok teşekkür ederim" dedi.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban da "İlçemizde yaşayan her birey bizim insanımızdır. Kestane Deresi'nde yaşayan İpek Akduman kızımızın görme engelli olduğunu ve Alaşehir Atatürk Lisesi öğrencisi duyumunu aldık. Kendisi için ne yapabiliriz diye düşünürken böyle bir uygulamanın kendisine yararlı olduğunu düşündük. Okumakta olduğu okulun içerisinde görme engelliler için sarı yol bandı çektik. Artık okul içerisinde İpek kızımız daha rahat gezebilecek." dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.