Hanönü Belediye Başkanı Uçar Rektör Aydın’ı Ziyaret Etti
Yayınlanma:
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, AK Parti Hanönü İlçe Başkanı Hüseyin Öztürk ile birlikte Kastamonu Üniversitesi (KÜ) Rektörü Prof.
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, AK Parti Hanönü İlçe Başkanı Hüseyin Öztürk ile birlikte Kastamonu Üniversitesi (KÜ) Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın'ı ziyaret etti.
Aydın, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar'ı makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın, Hanönü ilçesini ziyaret edeceğini söyledi.
Belediye Başkanı Uçar Kastamonu Üniversitesi Rektörü Aydın'a Hanönü'nün Sembolü olan Gökçeağaç kilimi hediye ederken, 25 Şubat Perşembe günü Hanönü'nde yapılacak olan Hanönü Çalıştay'ına davet ederek kendilerini beklediğini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.