Minik Öğrencilerden Yardım Kampanyası
Neşeli Çocuklar Araştırma Geliştirme Derneği'nde eğitim ören minik öğrenciler ailelerinin ve yakınlarının yardımıyla topladıklarını giyim eşyalarını ihtiyaç sahibi aile ve öğrencilere ulaştırılmak üzere Beşir Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Şaban Korkmaz'a teslim ettiler. Öğrencilerin yaptığı bu örnek yardım dolayısıyla duygulandıklarını belirten Beşir Derneği Şube Başkanı Şaban Korkmaz, dernek olarak dünyanın her yerinde nerede bir mazlum ve ihtiyaç sahibi olsa yardımlarına koştuklarını söyledi. Korkmaz, "Bizler yardım yaparken tabi ki tek başımıza ihtiyaçları karşılamayacağımız için hayırsever vatandaşlarımızın desteği çok büyük. Bu noktada da öğrencilerimiz böyle güzel bir çalışma yapmışlar. Bizleri çok mutlu ettiler. Onur duyduk" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.