Sarıcaoğlu’ndan Okul Ziyareti
Sarıcaoğlu, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretimdeki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başarılı bir dönem geçirmeleri dilek ve temennilerinde bulunduktan sonra okulların belediyeden beklentileri hususunda önerileri dinledi. Sarıcaoğlu yaptığı açıklamada, "İlçemizin mahallelerinde bulunan diğer okulları da zaman zaman ziyaret edip öğrencilerimizin dilek ve şikayetleri hususunda görüşmeler yapacağım. Okullarımızın eksiklerini belediye olarak elimizden geldiğince gidereceğiz" dedi.
Eğitim konusunda belediye olarak üzerilerine düşen görevleri yerine getirme gayreti içinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Eğitim kurumlarından aldığımız talepleri inceleyerek yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Bu konuda tüm okullarımız ile işbirliği içindeyiz. Bu vesile ile eğitim öğretim sezonunun ikinci döneminin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.
Başkan Sarıcaoğlu okul ziyaretinde öğretmenler ve öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.