Kemahlı çocuklar doyasıya eğlendiler
Yayınlanma:
Erzincan’ın Kemah ilçesinde düzenlenen etkinliklerle çocuklar doyasıya eğlendi.
Erzincan Valiliğinin himayelerinde çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Kemah’ta düzenlenen ve Kemahlı çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte; balon park, seyyar salıncak, köpek gösterisi, palyaço eğlenceleri, konser, Hacivat-Karagöz, okçuluk, sanat atölyeleri ile geleneksel oyun ve yarışmalar gibi pek çok etkinlikte Kemahlı minikler doyasıya...
Erzincan’ın Kemah ilçesinde düzenlenen etkinliklerle çocuklar doyasıya eğlendi.
Erzincan Valiliğinin himayelerinde çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Kemah’ta düzenlenen ve Kemahlı çocukların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte; balon park, seyyar salıncak, köpek gösterisi, palyaço eğlenceleri, konser, Hacivat-Karagöz, okçuluk, sanat atölyeleri ile geleneksel oyun ve yarışmalar gibi pek çok etkinlikte Kemahlı minikler doyasıya eğlendiler.
Çocukları etkinlikte Kemah Kaymakamı Ökkeş Safa Türkoğlu’da yalnız bırakmadı.
Gündem
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.