Kütahya’da AK Parti’den kan bağışı kampanyası
Yayınlanma:
AK Parti Kütahya İl Başkanlığınca kan bağışı kampanyası organize edildiği bildirildi.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ”Milletvekilimiz İsmail Çağlar Bayırcı, Merkez İlçe, Kadın, Gençlik Kolları ve Teşkilat mensuplarımız ile birlikte Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından organize edilen kan bağışı programı gerçekleştirdik. Kan ihtiyacının sürekli bir ihtiyaç olduğunu hemşerilerimize bir kez...
AK Parti Kütahya İl Başkanlığınca kan bağışı kampanyası organize edildiği bildirildi.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ”Milletvekilimiz İsmail Çağlar Bayırcı, Merkez İlçe, Kadın, Gençlik Kolları ve Teşkilat mensuplarımız ile birlikte Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından organize edilen kan bağışı programı gerçekleştirdik. Kan ihtiyacının sürekli bir ihtiyaç olduğunu hemşerilerimize bir kez daha duyuruyor, kan bağışı hususunda duyarlı olmaya davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.