Meral Akşener'in kahvehane ziyaretinde tepki gösteren şehit ağabeyi o anları anlattı
Yayınlanma:
Erzincan’ın Tercan ilçesinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kahvehane ziyaretinde “Yalan söylüyorsunuz” diye tepki gösteren şehit ağabeyi Yusuf Budak, o anları anlattı.
Kardeşi Süleyman Budak'ın 2016 yılında Van Çaldıran Tendürek Dağında teröristlerle girilen çatışmada şehit düştüğünü belirten Yusuf Budak, yalan söylemlerle siyaset yapılmasına tepki gösterdiğini kaydetti. Kahvehanede önceden belirlenen kişilerle Akşener'in görüştürüldüğünü ve bu kişilere de kendi propagandalarını yaptırdıklarını öne süren Yusuf Budak, “Kardeşim şehit düştü. Ben çiftçilik, besicilik yaparak geçimimizi sağlıyoruz.
İLGİLİ HABER
![Meral Akşenerin kahvehane ziyaretinde gergin anlar! Şehit ağabeyinden sert tepki](https://cdn.iha.com.tr/Contents/images/2021/32/4037703.jpg)
Ülke
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.